Latarka Fenix hm65r – kiedy warto w nią zainwestować?

Uprawienie sportów po zmroku nie zawsze jest bezpieczne i komfortowe. Warto w takich sytuacjach używać profesjonalnego sprzętu, który zapewni odpowiednie oświetlenie drogi i najbliższego otoczenia. Świetnie sprawdzą się między innymi latarki czołowe, które z powodzeniem można także używać podczas wypraw outdoorowych.

Bezpieczne bieganie po zmroku

Latarki Fenix hm65r znalazły uznanie między innymi u osób, które biegają po zmroku. Ta lekka, o prostej i łatwej obsłudze latarka, dysponuje mocnym światłem sumarycznym nawet do 1400 lumenów. Zawdzięcza to zastosowanym w niej dwóm emiterom. Ma wytrzymałą i odporną na czynniki zewnętrzne aluminiową obudowę, która na zewnątrz nie posiada zbędnych elementów mogących zakłócać wygodne użytkowanie jej w ekstremalnych warunkach. Chłodny strumień emitowany przez główną diodę polecany jest przede wszystkim tam, gdzie konieczna jest intensywna i maksymalna jasność, np. w jaskiniach.

latarka fenix hm65rŁatwa obsługa nawet w ruchu

Latarka Fenix hm65r jest również bardzo prosta w obsłudze. Posiada regulację kąta świecenia – wystarczy po prostu odchylić cały moduł latarki. Każda dioda obsługiwana jest innym przyciskiem, więc latarka posiada ich tylko dwa. Ich intuicyjna obsługa nie wymaga zdejmowania latarki z głowy. Jest to niezwykle wygodne nie tylko podczas biegania, ale również w czasie ekstremalnych wypraw na przykład w ciasne jaskinie. Dzięki niej wyprawy outdoorowe i wieczorne bieganie stają się nie tyko bezpieczniejsze, ale również bardziej komfortowe. Posiada system ładowania przez port USB-C. Sprzęt nie jest bardzo łatwo dostępny, więc nie obędzie się bez przeglądania ofert sklepów specjalistycznych, które do najtańszych nie należą, zatem od siebie podrzucam ofertę, która według mnie jest warta uwagi: https://www.hobby4men.com/latarka-diodowa-fenix-hm65r-t-czolowka-039-468.html. Dobra cena i ekspresowa wysyłka.

Comments are closed.