Zakup walizki na broń

Podczas zakupu sprzętu do airsoftu warto zadbać o pokrowiec, w jakim będziemy transportować broń. Dzięki temu zabezpieczymy sprzęt i zadbamy i zniwelowanie ryzyka zniszczenia. Jak dobrać walizkę na broń? Na jakie aspekty zwrócić uwagę? Czym się kierować podczas zakupu?

Worek transportowy

Sporym uznaniem cieszy się niedrogi worek na replikę, jaki pozwala na wygodny transport. Sam worek nie ważny zbyt wiele i kosztuje kilka złotych. Z powodzeniem zwiniemy go i schowamy do plecaka. Co ciekawe, niekiedy nawet zmieścimy do niego dwie repliki. Niestety taka opcja może nie zapewnić solidnej ochrony i służy jedynie do ukrycia tego, co przenosimy. Znaczenie lepszą opcją jest pokrowiec na broń. 

Pokrowiec na broń

Każda replika broni zasługuje na lepszą formę transportu niż worek lub karton. Jeśli zależy nam na atrakcyjnej cenie i dobrej jakości, warto zakupić pokrowiec. Pokrowce tego typu są często wykonywane z nylonu, a pomiędzy warstwami materiału mają grube gąbki, jakie ochronią broń. Mogą zmieścić więcej niż jedną replikę i bazują na wywijanych kołnierzach, co pozwala przenosić bardzo długie karabiny. Niezwykle istotne jest to, że pokrowiec na broń ma dodatkowe pasy lub kieszenie. Jeżeli chodzi o przenoszenie, pokrowiec poosiada pasek na ramię, czy też zwykłe rączki. W tym przypadku mamy do czynienia z dobrym stosunkiem ceno do możliwości i ochrony broni. 

Walizka na broń

Na uznanie zasługuje walizka na broń, jaka wykonana jest w twardego plastiku. W środku jest wypełniona grubą gąbką, jaką można wyprofilować pod kształt sprzętu. Nie zapominajmy o tym, że jest to najlepsza ochrona pozbawiona wad. Walizka do transportu repliki jest cięższa od pokrowca i zajmuje więcej miejsca w podróży, jednak doskonała ochrona ma szereg zalet. Zakupu dokonamy w internetowych sklepach, gdzie producenci prześcigają się w coraz ciekawszych rozwiązaniach. 

Posiadanie repliki ASG wymaga odpowiedniego zabezpieczenia podczas transportu. W tym celu przyda nam się pokrowiec lub specjalna walizka, jaka doskonale spełni swoje zadania. 

Comments are closed.